Digitální tým

digitálním světě

Nejsme vázaní na jednu kancelář, město 
a často ani na jeden stát. 

Poznáte to na naší spolupráci? Samozřejmě, i když pouze nepřímo a v tom nejlepším smyslu. Co je pro některé aktuálním trendem, je pro nás už řadu let každodenní realita. 

clovek_hvezdy.png

Jiří Tůma
Founder

Kombinujeme to nejlepší z agenturního a freelance světa. Efektivitu a zapálení freelancerů doplňujeme o pevné agenturní základy a procesy. Je to perfektní mix, který dlouhodobě vyhovuje jak klientům (rychlejší reakce a nižší náklady), tak týmu (svoboda a flexibilita).

Našim cílem je maximalizace výkonu digitálních kampaní. V jádru jde o výstupy ve formě bannerů, brandingů a videí. Běžně ale přesahujeme do brand buildingu, UX, CRO, kreativy, vizuálního stylu značek a dalších souvisejících oborů. Každý z týmu má všeobecný přesah a dle svých preferencí se specializuje na to, co ho nejvíc přitahuje.

Naším palivem jsou inovace. Mediální prostor se neustále vyvíjí a je super nacházet a vytvářet nové možnosti jak udělat příští kampaň ješte lepší.

BNRS_tym.jpg

Přidej se k nám!

Chceš připravovat největší kampaně, stále přemýšlet jak udělat online bannery, které tu ještě nebyly a nebojíš se prosekat džunglí technických specifikací? Rádi tě poznáme! 

Ráno se neuvidíme v kanclu, ale na Slacku. O to radši se pak potkáme i v offline světě :)