top of page

PLÁNOVÁNÍ A NÁKUP MÉDIÍ

Zásahněte lidi, které zasáhnout chcete a tam, kde si vás skutečně všimnou.

google_edited.png
dv360_edited.png
adform_edited.png
meta.png
YT_edited.png
sklik_edited.png
sizmek_edited.png

Proč plánovat
s námi?

Aby to šlo hladce.

Jsme tým s obřím mediálním a digitálním know-how a naše zkušenosti sahají do začátku digitálu v Čechách. Nakupujeme mediální prostor za nejlepší podmínky na trhu. Nejsme svázáni haldou interních procesů a díky tomu dokážeme pružně a agilně reagovat na veškeré podněty, které se kolem kampaní objeví. A že jich je...

Plánujeme mediální kampaně stojící na datech, neustále testujeme novinky a ověřujeme jejich výkon a záleží nám na maximální efektivitě investic.

DCO_edited.jpg
strategie.png

Mediální strategie a plánování


Stavíme kampaně na míru cílům a potřebám jednotlivých klientů. Nejdřív identifikujeme vhodná publika, pak cestu kde a kdy a v jaké intenzitě je oslovit.

optimalizace.png

Exekuce a optimalizaceVšechny části kampaně domluvíme, připravíme a spustíme. Ale tím to rozhodně nekončí: Po celou dobu monitorujeme výsledky a kampaň aktivně spravujeme, abychom využili i sebemenší příležitosti pro ještě lepší výsledky.

nakup.png

Nákup reklamního prostoruKampaně  nakupujeme ve všech mediatypech a na všech platformách tak, abychom dosahovali nejlepších výsledků při maximální efektivitě investic. A rychle testujeme veškeré novinky.

report.png

Reportování a analýza výsledkůPrůběžně reportujeme výsledky a kampaně detailně hodnotíme. A učíme se z vlastních chyb. Vy tak po celou dobu víte, jak je vaše kampaň efektivní a příště víte, v čem pokračovat, co vynechat anebo naopak ještě posílit.

Jste připraveni udělat z médií svou konkurenční výhodu?


Napište, pomůžeme vám.

bottom of page